Pro ty, kteří preferují aktivní dovolenou, je Omišská riviéra perfektní destinací. Rafting na řece Cetina, volné lezení, potápění, trekking a windsurfing jsou jen některé z aktivit, které Omišská riviéra nabízí.

Omišská riviéra, její kulturní dědictví, tichý dalmatský zpěv ve vinných sklípcích (konoba) a především lidé - to jsou ingredience nezapomenutelného zážitku z dovolené.

Návštěva řeky Cetiny za Omišem stojí za výlet, zejména do destinací Radmanove Mlinice a vodopády Gubavica (Velika a Mala Gubavica). Radmanove Mlinice, ležící pět kilometrů (3 míle) do kaňonu řeky Cetiny, jsou výletním/piknikovým místem známým chlebem pečeným pod železnou poklicí (peka) a čerstvými pstruhy, které lze ulovit z řeky. Řeka Cetina je skvělým místem pro ty, kteří mají rádi aktivní dovolenou (rafting na divoké vodě, kanoistiku a kajak).

 

 

Fakultativní výlety:

FISH-PICNIC

Půldenní výlet lodí na ostrov Brač, prohlídka městečka Povlja, poté možnost koupání v zátoce, grilované makrely a nápoje v neomezeném množství.

 

BIOKOVO

Výlet do bílého pohoří, tvořící nádhernou kulisu pobřeží Makarské riviéry, nabízí pohled na krásné panorama pobřeží a přilehlých ostrovů.

 

DUBROVNÍK

Celodenní výlet do pokladnice kulturních památek. Navštívíte historické centrum města, ukryté za vysokými hradbami, jež zůstává v téměř nezměněném stavu již několik století.

 

SPLIT

Výlet do největšího města Dalmácie, které svým panoramatem kolem krásného zálivu s pahorkem Marjan nad městem je srovnáno s Neapolí.

 

RAFT NA CETINĚ

Sjezd na raftech na jedné z nejmalebnějších řek Chorvatska. Uvidíte hluboké kaňony, skryté jeskyně, krásné říční ostrůvky v nedotčené přírodě. Vše pod dohledem zkušených průvodců (skiperů), s možností zakoupení CD s Vašimi fotkami z raftu.

 

Poznámky:
cena samostatné zpáteční jízdenky:
2 900,- Kč/dospělá osoba
2 700,- Kč/dítě do 12-ti let

cena samostatné jednosměrné jízdenky:
1 950,- Kč/dospělá osoba
1 750,- Kč/dítě do 12-ti let

 

NÁSTUPNÍ MÍSTA BEZ PŘÍPLATKU:
Benátky nad Jizerou, Benešov, Blansko, Boskovice, Brandýs nad Labem, Bratislava, Brno, Česká Skalice, Česká Třebová, České Budějovice, Děčín, Dobruška, Dobříš, Dolní Dvořiště, Frýdek Místek, Hodonín, Horažďovice, Hradec Králové, Hranice, Humpolec, Chomutov, Jablonec nad Nisou, Jaroměř. Jihlava, Kaplice, Klatovy, Kroměříž, Kuřim, Letovice, Liberec, Lipník nad Bečvou, Litomyšl, Lovosice, Mikulov, Mladá Boleslav, Mnichovo Hradiště, Most, Náchod, Nové Město nad Metují, Nový Jičín, Olomouc, Ostrava, Otrokovice, Pardubice, Pávov, Písek, Plzeň, Poděbrady, Praha, Prostějov, Přeštice, Příbor, Příbram, Rokycany, Rožnov pod Radhoštěm, Roudnice nad Labem, Rychnov nad Kněžnou, Semily, Soběslav, Strakonice, Strážnice, Sušice, Svitavy, Tábor, Teplice, Turnov, Uherské Hradiště, Ústí nad Labem, Valašské Meziříčí, Vamberk, Velešín, Velká Bíteš, Velké Meziříčí, Veselí nad Moravou,Vodňany, Vsetín, Vysoké Mýto, Vyškov, Zlín

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb využívány soubory cookies.