O nás

Naše cestovní kancelář působí na českém trhu cestovního ruchu od roku 1992, jsme tedy již zavedená a prověřená cestovní kancelář. Nabízíme pobytové zájezdy do Chorvatska, Španělska a oblíbené poznávací zájezdy po Evropě a po ČR. Organizujeme také skupinové zájezdy na míru pro školy, firmy, přátele, apod.
Naše nabídka se tradičně vyznačuje poměrem dobré kvality služeb a jejich ceny. Všechny zájezdy vypracováváme s patřičnou péčí a snahou o Vaši bezpečnost, pohodlí a spokojenost. Po celou dobu trvání pobytových i poznávacích zájezdů o Vás pečuje profesionální tým zkušených průvodců. Motivujeme a podporujeme věrné a nové zákazníky řadou zajímavých slev.

Budeme rádi, pokud si z naší nabídky opět vyberete a budete se z našich zájezdů vracet spokojení a plní zážitků.

CK KARAVAN také úzce spolupracuje s mnoha českými CK. Kromě vlastního produktu jsme schopni Vám zajistit v podstatě vše, co samotný cestovní ruch nabízí. Pokud v letošní sezoně plánujete navštívit dovolenkovou destinaci, kterou naše CK nenabízí, můžete nás kontaktovat a zašleme Vám nezávaznou nabídku přesně podle vašich představ.

Přejeme Vám příjemně strávenou dovolenou.

 

CK KARAVAN, s. r. o.

IČO: 413 25 028
DIČ: CZ413 25 028
bankovní spojení: ČSOB a.s, č.účtu: 5950953/0300
OR vedený u Krajského soudu v Ústí nad Labem, oddíl C, vložka 569

 

Provozní doba

 

Hlavní kancelář:
Moskevská 637/6
460 01 Liberec IV - Perštýn
Otevřeno Po - Pá   9:00 - 17:00
 

Přijímáme tyto poukázky: Holiday Pass, Flexi Pass, Dárkový Pass, Ticket benefits Multi, Accor Compliments Multi, Edenred.
Lze jimi uhradit max. 50% ze základní ceny zájezdu.

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb využívány soubory cookies.