Zájezdy pro seniory

 

Zájezdy s programem určeným pro osoby od 55 let - ve spolupráci s CK DELFÍN TRAVEL

Jaké musíte splnit požadavky, abyste se mohli tohoto zájezdu zúčastnit?
Dosáhnout věku 55 let. Programu se mohou zúčastnit i další osoby, které nesplňují požadované podmínky, ale tyto osoby budou u většiny destinací cestovat bez cenového zvýhodnění nebo s příplatkem.

Nabízené destinace: Andalusie, Menorca, Mar Menor, Albánie, Sardinie, Kalábrie a NOVINKA - Ischia

Všechny tyto zájezdy mají splatnost nejdéle 30 dní před odletem a řídí se Všeobecnými podmínkami CK DELFÍN TRAVEL - viz http://www.ck-karavan.cz/Clanek.aspx?ID=20

Certifikát o pojištění CK Delfín Travel pro případ úpadku (platnost 14.3.2017 - 13.3.2018) ke stažení ZDE

Speciální nabídka parkování u letiště Praha pro naše klienty - http://www.ck-karavan.cz/Clanek.aspx?ID=24

INFORMACE K ZÁJEZDŮM CK DELFÍN TRAVEL

 • Nadstandardní delegátská péče: nepřetržitá péče kvalitních delegátů zaměřená na potřeby klientů 55+
 • Aktivity s delegátem ZDARMA
 • Svozy za příplatek z Ostravy, Olomouce, Brna, Jihlavy atd. k vybraným destinacím

!! Důležité: Požadavek na svoz uveďte do poznámky při rezervaci zájezdu, dále uveďte počet osob na svoz, místo nástupu na cestu tam, místo výstupu na cestě zpět a mobilní telefonní číslo, na kterém budete v den svozu k zastižení! Svozy neuvedené při rezervaci v poznámce nebudou zajištěny.

CENÍK SVOZŮ NA PRAŽSKÉ LETIŠTĚ VÁCLAVA HAVLA A ZPĚT


Nástupní místo:
Cena za osobu pro obousměrný transfer

 • FRÝDEK - MÍSTEK - nádraží ČD u Komerční banky - 800 Kč 
 • OSTRAVA – parkoviště před Domem kultury města Ostravy, ulice 28. Října - 800 Kč
 • OPAVA - parkoviště u supermarketu Tesco, Těšínská - 800 Kč
 • NOVÝ JIČÍN - před vlakovým nádražím - 750 Kč
 • OLOMOUC – zastávka MHD, naproti autobusovému stanovišti, ulice Tovární - 750 Kč
 • PROSTĚJOV – zastávka MHD „Držovice-Arkáda“ mezi kruhovými objezdy na straně Planeo Elektro - 750 Kč
 • BRNO - ulice Opuštěná, zastávka MHD Autobusové nádraží (bus č. 84) - 600 Kč
 • VELKÉ MEZIŘÍČÍ – benzinová pumpa u McDonald - 600 Kč
 • JIHLAVA – benzinová stanice OMV Pávov, dálnice D1 ve směru na Prahu - 500 Kč

* Ceny svozů jsou orientační a v průběhu roku se mohou měnit

Poznámka: svozy z ostatních míst ČR zajišťujeme na podkladě individuální poptávky. Cena závisí na nástupním místě, počtu osob/velikosti vozu. Přesné odjezdové časy budou upřesněny v Pokynech k odletu.
Doprava je zajišťována: busy, mikrobusy, vlaky s transferem nádraží/letiště a osobními vozy.
Důležité: závazný požadavek na svoz je nutné zanést do rezervačního systému /sekce příplatky/. U osob, které žádají o svoz, je dále nutné uvést mobilní telefonní číslo, na kterém bude klient v den svozu k zastižení! 

 


 

 


Albánie

Albánie byla dlouho zapomenutým koutem Evropy. Dnes ji znovu objevují turisté toužící po dobrodružství, ale země nabízí komfort i těm, kteří touží po dovolené na pláži. Je to ideální destinace pro milovníky historie a také pro ty, kteří se rádi seznamují s místními lidmi. V neposlední řadě jsou tu i krásné a divoké hory.
Albánie je vzrušující zemí mnoha kontrastů, nádherné přírody, zemí majestátných orlů a vzácných pelikánů. Albánie je země vlídných a milých... Více zde ...

Itálie

Země krásných pláží, alpských štítů, hlubokých údolí, ledovcových jezer, živých měst, zapomenutých vesnic, lánů kukuřice, vinic, olivových hájů a temperamentního obyvatelstva. V palácích, chrámech, městských muzeích a nalezištích se nacházejí až tři pětiny uměleckých děl celého světa. Italskou kuchyni není třeba představovat: pizza, pasta, gelato, caffè...

V naší nabídce seniorských zájezdů naleznete tyto destinace:

SARDINIE - "Smaragd ve... Více zde ...

Malta

Malta je středomořský ostrovní stát ležící 95 km na jih od Sicílie a 290 km východně od Tuniska. Tvoří jej obydlené ostrovy Malta, Gozo a Comino a z ostrovů neobydlených Cominotto, Filfla, St. Paul´s Island. Ostrovy jsou reliktem dřívějšího pozemského spojení mezi Afrikou a Evropou, které bylo před asi 11 000 lety přerušeno vzestupem mořské hladiny. Oficiální název je Maltská republika, hlavním městem je Valleta. Národní měnou je maltéská lira, dorozumíte se anglicky. Geologickým... Více zde ...

Portugalsko

Portugalsko, oficiálně Portugalská republika je evropský stát nacházející se na samém jihozápadním cípu světadílu, v západní části Pyrenejského poloostrova. Jediným jeho pevninským sousedem je Španělsko, západní a jižní břehy země omývají vody Atlantského oceánu. Portugalsku dále náleží souostroví Azory a Madeira.
 

Více zde ...

Řecko

Řecko, oficiálně Helénská republika je stát ležící v jižní Evropě – na jihu Balkánského poloostrova. Rozkládá se jak na evropské pevnině, tak na četných ostrovech v Egejském, Krétském, Thráckém, Středozemním a Jónském moři. Jeho sousedy na pevnině jsou Albánie, Makedonie, Bulharsko a Turecko. Hlavním městem jsou Athény. Úředním jazykem je řečtina.

Země se skládá z rozsáhlé pevninské části na jižním konci... Více zde ...

Španělsko

MAR MENOR – “Bahenní lázně pod širým nebem"

ANDALUSIE:

 • COSTA DEL SOL – “Pobřeží slunce”
 • COSTA DE ALMERÍA - "Zrcadlo moře"

MENORCA – “Největší senzací je klid…”

 

  
 

Více zde ...

Thajsko

Thajské království, zkráceně Thajsko, je stát v jihovýchodní Asii. Jeho sousedy jsou Myanmar, Laos, Kambodža a Malajsie. Hlavním městem je Bangkok, thajsky nazývaný Krung Thep. Thajsko patří k častým turistickým cílům. Thajsko bylo v minulosti známo pod jménem Siam, které bylo oficiálním názvem státu do 11. května 1939 a znovu v letech 1945 až 1949. 

Více zde ...

Turecko

Turecko je demokratický stát ležící v Malé Asii a z menší části v jihovýchodní Evropě. Turecko hraničí na severovýchodě s Gruzií, na východě s Arménií, Ázerbájdžánem (exklávou Nachičevan) a Íránem, na jihovýchodě s Irákem a Sýrií. Z jihu omývá břehy Turecka Středozemní moře, ze západu Egejské moře. Na západním okraji evropské části Turecka probíhá hranice s Řeckem a Bulharskem. Severní břehy Turecka omývá Černé moře.

Zájezd je určen především... Více zde ...


Novinky e-mailem
 
 
Kontakty
 

CK Karavan s.r.o.

Moskevská 637/6
460 01 Liberec IV - Perštýn
tel.: 485 105 510, 485 105 251
e-mail: info@ck-karavan.cz

 
Rychlé vyhledávání
 
icoKal
icoKal
 
Počasí