Turecko

Turecko je demokratický stát ležící v Malé Asii a z menší části v jihovýchodní Evropě. Turecko hraničí na severovýchodě s Gruzií, na východě s Arménií, Ázerbájdžánem (exklávou Nachičevan) a Íránem, na jihovýchodě s Irákem a Sýrií. Z jihu omývá břehy Turecka Středozemní moře, ze západu Egejské moře. Na západním okraji evropské části Turecka probíhá hranice s Řeckem a Bulharskem. Severní břehy Turecka omývá Černé moře.

Zájezd je určen především pro seniory 55+ s tím, že každý může s sebou jako doprovod vzít jednu mladší osobu za stejných podmínek. Turecká riviéra se nachází na jihu Turecka od střediska Kemer po Alanyi. Nabízí velmi kvalitní infrastrukturu a široký výběr hotelů, kde si místo pro svou dovolenou najde skutečně každý. Léto zde začíná již na začátku května a trvá až do konce října. 
Turecko není pouhou „prázdninovou destinací“, Turecko je mnohem více. Je zemí, která Vás uchvátí mnohakilometrovými písečnými plážemi, azurově modrým mořem a především jedinečnou atmosférou orientu. Pokuste se s našimi zájezdy pro seniory 55+ proniknout do nezvykle odlišné kultury, poznejte přátelské obyvatele, navštivte některý z minaretů či pozoruhodných skalních měst. Dovolená v Turecku je plná poznání a odpočinku! 
Turecko je zemí na křižovatce kultur a náboženství, je mostem mezi Evropou a Asií. Přírodní krásy, bohaté historické dědictví a známá turecká kuchyně lákají množství turistů z celého světa. 
V Turecku se nachází nepřeberné množství antických památek jako např. starověké město Efez, horský Thermessos, lázeňské Hierapolis nebo další památky v Istanbulu. Mezi další aktivity, kterým se lze v Turecku v rámci zájezdů pro seniory 55 + věnovat, patří i návštěva tureckých lázní.
Kemer je známá oblast Turecka s nádhernými přírodními scenériemi – ideální místo pro Vaši dovolenou. Úbočí piniemi porostlého pohoří Taurus zde přechází v krásné dlouhé oblázkové pláže. Navštivte tuto oblast - jedno z nejkrásnějších míst Turecka v rámci zájezdů senior 55+ s CK QUALITY TOURS!


Turecko - seznam zájezdů

Nebyla nalezena žádná data.
Novinky e-mailem
 
 
Kontakty
 

CK Karavan s.r.o.

Moskevská 637/6
460 01 Liberec IV - Perštýn
tel.: 485 105 510, 485 105 251
e-mail: info@ck-karavan.cz

 
Rychlé vyhledávání
 
icoKal
icoKal
 
Počasí