Adventní Wroclaw - jednodenní zájezd - Autobusová doprava

NOVINKA

Typ ubytování: bez ubytování
Lokalita: Polsko / Polsko / Wroclaw
Doprava: Autobus


Program:
V brzkých ranních hodinách odjezd do Wroclawi - toto město patří k nejstarším a nejhezčím městům v celém Polsku a je historickou metropolí Dolního Slezska. Wroclawí protéká řeka Odra, která dělí město na 12 částí, díky čemuž je přezdívaná „městem sta mostů“. Po příjezdu do Wroclawi prohlídka města s průvodcem Tumský ostrov, nejstarší část města s komplexem církevních budov a katedrálou sv. Jana Křtitele, Staré město, jemuž vévodí nádherné náměstí s radnicí a pestrobarevnými štítovými domy. Poté volné odpoledne, které můžete strávit prohlídkou muzeí a jiných památek nebo návštěvou vánočních trhů na Solném náměstí a Vratislavském Rynku, kde můžete ochutnat svařené víno, vánoční punč nebo místní specialitu pitný med (neplést s medovinou), případně zakousnout grilovaný sýr, různé druhy klobásek, pečené kaštany, ovoce napíchnuté na špejli obalené čokoládou, smažené pstruhy, prejt či smažené placky. Dále zde můžete nakoupit tradiční vánoční výrobky, např. vánoční baňky, dřevěné a přírodní ozboby, pokladničky a svíčky a hlavně zažít neopakovatelnou atmosféru zejména při rozsvěcujícím se městě. V podvečerních až večerních hodinách odjezd do ČR.

 Nástupní místa: Praha, Mladá Boleslav, Mnichovo Hradiště, Turnov, Jablonec Nad Nisou, Liberec

Zvolte si termín:

Název
Cena od
 
Bez ubytování
560 Kč/osobu

Ubytování, o které jste měli zájem, je v tuto chvíli obsazené. Rádi Vám nabídneme ubytování podobného rázu, či náhradní termín ve Vámi vybraném ubytování. Kontaktujte nás prosím níže uvedeným formulářem, naši pracovnící se s Vámi spojí. Prosíme, uveďte detailní informace k vašemu pobytu, urychlíte tím vyřízení Vaši poptávky. Děkujeme.

*) Takto označené položky jsou povinné.

Odesláním poptávkového formuláře souhlasíte se zařazením Vašeho e-mailu do naší klientské databáze.

Cena zahrnuje

dopravu luxusním autokarem, průvodce, pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

případné vstupné na místě, cestovní pojištění

Novinky e-mailem
 
 
Kontakty
 

!!! ZAHÁJEN PRODEJ ZÁJEZDŮ NA SEZONU 2017 - FIRST MINUTE SLEVY A VĚRNOSTNÍ SLEVY ČASOVÉ OMEZENY !!!

CK Karavan s.r.o.
Moskevská 637/6
460 01 Liberec I
tel.: 485 105 510, 485 105 251
fax.: 485 105 254
e-mail: info@ck-karavan.cz


Pobočka Jablonec nad Nisou:
!!! Z DŮVODU MALÉHO VYUŽÍVÁNÍ JE TATO POBOČKA OD 1.10.2015  DOČASNĚ UZAVŘENA - KATALOGY NA SEZONU 2017 JSOU K DOSTÁNÍ NA ADRESE BÝVALÉ JABLONECKÉ POBOČKY NA ULICI KOMENSKÉHO V 1. PATŘE V SOLÁRIU!!!!


Pobočka a prodejní místo Invia.cz:
Prokopa Holého 138/23
405 02 Děčín
tel.: 413 034 359
e-mail: decin@ck-karavan.cz

 
Rychlé vyhledávání
 
icoKal
icoKal
 
Počasí