Adventní Lipsko - jednodenní zájezd - Autobusová doprava

NOVINKA!

Typ ubytování: bez ubytování
Typ stravy: bez stravy
Lokalita: Německo / Německo / Lipsko
Doprava: Autobus

Lipsko je jedno z hlavních měst Saska, odedávna středisko obchodu, kultury i vzdělávání. Je zde jedna z nejstarších neměckých univerzit, významná galerie - Muzeum výtvarného umění, muzeum knihy a písemnictví a velký muzejní komplex Grassimuseum. Historické jádro tvoří starobylé městské domy a kostely, secesní domy i moderní obchodní budovy a pasáže, ale konají se tu i významné veletrhy a v předvánočním čase se tu každoročně koná jeden z největších a nejkrásnějších vánočních trhů v Evropě. Naleznete zde přes 200 stánků a v centru města se nachází překrásný vánoční strom a betlém. Lipské trhy mají tradici přes 500 let, první se uskutečnily již v roce 1486.


Program:
- odjezd v časných ranní hodinách
- příjezd do Lipska - prohlídka historického centra města - uvidíte například kostel svatého Mikuláše, Starou radnici, památník bitvy u Lipska, kostel sv. Tomáše, Lipskou operu a hlavní nádraží – jedno z nejkrásnějších a největších nádraží v Evropě. Projdete také Mädler Passage – jedno z nejstarších a nejkrásnějších nákupních center. Poté osobní volno, které můžete strávit na adventních trzích v ulicích a na středověkém náměstí před Starou radnicí. Lipský vánoční trh je harmonicky začleněn do fascinující historické kulisy městského centra. Můžete zde vidět tradiční "vánoční pohádkové výjevy", čeká na Vás úžasná atmosféra ulic s vánoční výzdobou, ochutnání místní speciality "Leipziger Räbchen“ – švestky plněné marcipánem zapečené v těstíčku a sypané skořicovým cukrem a mnoho dalšího.
- v podvečerních hodinách odjezd do ČR

Zvolte si termín:

Název
Cena od
 
bez ubytování
690 Kč/osobu

Cena zahrnuje

dopravu luxusním autokarem, malý okruh městem, průvodce, pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

případné vstupné na místě, cestovní pojištění

Novinky e-mailem
 
 
Kontakty
 

!!! ZAHÁJEN PRODEJ ZÁJEZDŮ NA SEZONU 2019 - FIRST MINUTE SLEVY A VĚRNOSTNÍ SLEVY ČASOVÉ OMEZENY !!!

CK Karavan s.r.o.
Moskevská 637/6
460 01 Liberec I
tel.: 485 105 510, 485 105 251
fax.: 485 105 254
e-mail: info@ck-karavan.cz


Pobočka Jablonec nad Nisou:
!!! Z DŮVODU MALÉHO VYUŽÍVÁNÍ JE TATO POBOČKA OD 1.10.2015 UZAVŘENA - KATALOGY NA SEZONU 2019 JSOU K DOSTÁNÍ NA ADRESE BÝVALÉ JABLONECKÉ POBOČKY NA ULICI KOMENSKÉHO V 1. PATŘE V SOLÁRIU!!!!


Pobočka a prodejní místo Invia.cz:
Prokopa Holého 138/23
405 02 Děčín
tel.: 413 034 359
e-mail: decin@ck-karavan.cz

 

 
Rychlé vyhledávání
 
icoKal
icoKal
 
Počasí