Vila Sirena*** - vlastní doprava

Typ ubytování: Vila
Poloha: nedaleko pláže
Lokalita: Chorvatsko / Makarská riviéra / Podgora
Doprava: Vlastní doprava
Sport v blizkosti: vodní sporty

Vila Sirena je nově zrekonstruovaná a moderně zařízená vila (2021). Je vzdálená cca 300 m od moře i centra letoviska Podgora. V hotelu Sirena je možné využívat bazén.

Studia
Svým hostům nabízí ubytování ve dvoulůžkových a třílůžkových studiích, mají plně zařízený kuchyňský kout, koupelnu, WC, TV+SAT, Wi-fi, balkon a klimatizaci. Ložnice jsou vybaveny ložním prádlem a koupelny ručníky. Doporučuje se však vzít si s sebou vlastní.

Stravování
Za příplatek možnost využití polopenze. Strava je zajištěna v hotelu Sirena, který je vzdálený cca 700 m od vily Sirena. Snídaně (7:30 - 9:30) a večeře (19:00 - 21:00)

 


Parkování

U hotelu je možno parkovat za poplatek 10 Euro/automobil/den.

 

Ceny nezahrnují: povinnou pobytovou taxu - dospělí platí cca 10 Euro/osoba/7 dní a děti ve věku 12 - 18 let platí cca 5 Euro/osoba/7 dní - splatná je na hotelové recepci, fakultativní výlety a služby, případný příplatek za jednolůžkový pokoj, komplexní cestovní pojištění.

Zvolte si termín:

Časová sleva 10% ze základní ceny zájezdu.

Název
Cena od
 
Dvoulůžkové studio
4 775 Kč
4 298 Kč/osobu
Vybavení: balkon, internetové připojení, klimatizace zdarma, lednice, minilednička, nové vybavení, plně zařízená kuchyň, rychlovarná konvice, televize, vlastní sociální zařízení, vybavený kuchyňský kout, wi-fi
Třílůžkové studio
5 317 Kč
4 785 Kč/osobu
Vybavení: balkon, internetové připojení, klimatizace zdarma, lednice, minilednička, nové vybavení, plně zařízená kuchyň, rychlovarná konvice, televize, vlastní sociální zařízení, vybavený kuchyňský kout, wi-fi

Cena zahrnuje

Pronájem studia na 7 nocí, povlečení, závěrečný úklid, spotřebu vody a el. energie, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

Povinnou pobytovou taxu (dospělí hradí cca 10 EUR/os./7 dní a děti ve věku 12 - 18 let hradí cca 5 EUR/os./7 dní - splatná je na recepci hotelu Sirena), komplexní cestovní pojištění, fakultativní výlety a služby, případný příplatek za jednolůžkový pokoj, parkování u hotelu Sirena.

Novinky e-mailem
 
 
Kontakty
 

CK Karavan s.r.o.

Moskevská 637/6
460 01 Liberec IV - Perštýn
tel.: 485 105 510, 485 105 251
e-mail: info@ck-karavan.cz

 
Rychlé vyhledávání
 
icoKal
icoKal
 
Počasí