hotel Rivijera** - Dotované pobyty 50+ - autobusová doprava - Autobusová doprava 

Typ ubytování: Hotel
Poloha: blízko pláže
Lokalita: Chorvatsko / Makarská riviéra / Makarska
Doprava: Autobus
Vybavení: animační programy, bar, dětský koutek, recepce, restaurace, směnárna, TV místnost
Sport v hotelu: stolní tenis, tenisový kurt
Sport v blizkosti: vodní sporty

Tento klienty velice oblíbený hotel pavilónového typu se nachází cca 100 metrů od oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře. Na pláži je možno zapůjčení lehátek za poplatek nebo návštěvit plážový bar, najdete zde i sprchy. Do centra městečka lze pohodlně dojít podél pobřeží.

Vybavení hotelu
Hotel je vybaven recepcí, sejfem, směnárnou i TV místností. K dispozici je hotelová kavárna či bar, dále restaurace, která láká na své netradiční pokrmy. V areálu je hřiště na basketbal, volejbal a hřiště pro hru boccia (petang), dále stolní tenis a několik tenisových kurtů. Je zde i dětský klub MARO v českém jazyce, který nabízí animace (sportovní animace, sportovní hry) pro děti ve věku od 4 do 14 let.

Vybavení pokojů
Ubytování nabízíme v novém pavilonu Barbara Dora, kde jsou dvoulůžkové pokoje s balkonem bez možnosti přistýlky, všechny s vlastním WC, sprchou, ventilátorem, SAT/TV, wi-fi zdarma, telefonem a ledničkou.

Stravování
Snídaně se podávají formou bufetu, večeře - výběr ze 3 menu, servírovaný dezert, salát formou bufetu, hlavní chod se vybírá ze 3 jídel a jednoho nápoje, který je zahrnut v ceně (pivo, víno, džus, minerální voda). Možnost dokoupení programu all inclusive light (viz příplatky).
 

Program all inclusive light zahrnuje:
snídaně, obědy a večeře, neomezenou konzumaci alkoholických a nealkoholických nápojů v restauraci (džus, cola, fanta, ledový čaj, hořký pomeranč, domácí točené bílé a červené víno, domácí točené pivo, filtrovaná káva) a jednou v týdnu chorvatský večer s nabídkou rybího večera

 


 


NÁSTUPNÍ MÍSTA BEZ PŘÍPLATKU:
Benešov, Bratislava, Brno, České Budějovice, Dolní Dvořiště, Frýdek Místek, Havlíčkův Brod, Horažďovice, Hradec Králové, Humpolec,Chrudim, Jaroměř, Jičín, Jihlava, Kaplice, Klatovy, Kolín, Kralupy nad Vltavou, Letovice, Litomyšl, Lovosice, Mladá Boleslav, Moravské Budějovice, Nová Paka, Nový Jičín, Olomouc, Ostrava, Pardubice, Písek, Plzeň, Poděbrady, Praha, Prostějov, Přerov, Roudnice nad Labem, Strakonice, Svitavy, Tábor, Trutnov, Turnov, Ústí nad Labem, Vodňany, Vysoké Mýto, Vyškov, Znojmo, Ždírec nad Doubravou

NÁSTUPNÍ MÍSTA ZA PŘÍPLATEK:

Liberec, Jablonec n.M., Hodkovice n.M. (svoz do Turnova a zpět) - za poplatek 150,- Kč/osoba (svoz je zajišťován vždy min. pro 2 osoby)

Děčín (svoz do Turnova a zpět) - za poplatek 400,- Kč/osoba (svoz je zajišťován vždy min. pro 2 osoby)

 

Ceny nezahrnují: povinnou pobytovou taxu ( dospělí platí cca 10 HRK/osoba a den nebo cca 1,5 Euro/osoba a den a děti ve věku 12 - 18 let platí 50% z částky za dospělou osobu - splatná je na hotelové recepci, fakultativní výlety a služby, komplexní cestovní pojištění, program all inclusive light, případný příplatek za jednolůžkový pokoj, poplatek za psa na pokoji ve výši cca 10 Euro/den

 

 

*Pořadatelem zájezdu je cestovní kancelář TRAVEL FAMILY s.r.o.

 

 

 

Poznámka

Termín 1.6. - 10.6.2020 spojen s poznávacím zájezdem Poznáváme Dalmácii - 1. a 2. den zájezdu viz program zájezdu Poznáváme Dalmácii (platí pouze v případě dopravy autokarem)

Cena zahrnuje

dopravu autokarem s klimatizací, WC a videem, 7x ubytování, 7x polopenzi, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

povinnou pobytovou taxu (dospělí platí cca 10 HRK/os./den nebo cca 1,5 Euro/os./den a děti ve věku 12 – 18 let platí 50% z částky za dospělou osobu – splatná je na hotelové recepci), fakultativní výlety a služby, komplexní cestovní pojištění, program all inclusive light, poplatek za psa na pokoji ve výši cca 10 Euro/den, případný příplatek za jednolůžkový pokoj

Novinky e-mailem
 
 
Kontakty
 

CK Karavan s.r.o.

Moskevská 637/6
460 01 Liberec IV - Perštýn
tel.: 485 105 510, 485 105 251
e-mail: info@ck-karavan.cz

 
Rychlé vyhledávání
 
icoKal
icoKal
 
Počasí