Jeseníky - Autobusová doprava

Typ ubytování: Hotel
Lokalita: Česká republika / Česká republika / Jeseníky
Doprava: Autobus


Dolní Morava - Stezka v oblacích - Jeseník - Praděd - Karlova Studánka - Velké Losiny

 

Jeseníky jsou krásné hory, které pro Vás mají pestrou nabídku cílů a aktivit po celý rok.
V létě zde najdete stovky dobře značených tras jak pro pěší, tak pro cykloturistiku. Podmanivou přírodu s čistým vzduchem horských luk doplňují moderní relaxační centra, zajímavé památky a kulturní akce po celý rok.
Chráněná krajinná oblast Jeseníky zahrnuje Hrubý Jeseník a přilehlé části Hanušovické a Zlatohorské vrchoviny. CHKO Jeseníky byla vyhlášena v roce 1969 na rozloze 740 km². Nejvyšším bodem je vrchol Pradědu s nadmořskou výškou 1 491 m. n. m. Území je z 80 % pokryto lesy.
Jádrem oblasti je nejvyšší moravské pohoří Hrubý Jeseník, který spolu se svým podhůřím, Rychlebskými horami, Králickým Sněžníkem a Nízkým Jeseníkem tvoří takzvanou Jesenickou oblast.
Chráněná krajinná oblast Jeseníky zahrnuje Hrubý Jeseník a přilehlé části Hanušovické a Zlatohorské vrchoviny. CHKO Jeseníky byla vyhlášena v roce 1969 na rozloze 740 km². Nejvyšším bodem je vrchol Pradědu s nadmořskou výškou 1 491 m. n. m. Území je z 80 % pokryto lesy.


Doporučená částka na vstupy dle programu: cca 800,- Kč

Cena nezahrnuje: povinnou pobytovou taxu cca 20 Kč/osoba/noc, vstupné cca 800 Kč/osoba, pojištění na případné storno zájezdu, případný příplatek za jednolůžkový pokoj

Nástupní místa bez příplatku:
Liberec, Jablonec n.N., Hodkovice n.M., Turnov, Mnichovo Hradiště, Mladá Boleslav, Praha, Hradec Králové

Nástupní místa za příplatek:
Děčín - svoz do/z Liberec za příplatek 350,- Kč/osoba (svoz je zajišťován vždy min. pro 2 osoby)

  • hora Praděd, vysílač
  • hora Praděd, vysílač
  • Stezka v oblacích
  • Stezka v oblacích
  • Jeseník
  • Karlova Studánka
  • Muzeum papíru a Ruční papírna, Velké Losiny
  • Renesanční zámek Velké Losiny
  • Termály Losiny

Program zájezdu

1. den - 1.den:

odjezd v ranních hodinách a příjezd do lyžařského střediska Dolní Morava. Lanovka Sněžník nás dopraví přímo ke Stezce v oblacích. Ze samého vrcholku nás čekají dechberoucí výhledy na celý masiv Králického Sněžníku s malebným údolím řeky Moravy i na hlavní hřeben Jeseníků, Suchý vrch a Krkonoše. Následuje návštěva lázeňského města Jeseník. K večeru příjezd na ubytování, večeře.

2. den - 2.den:

snídaně, návštěva nejvyššího bod Hrubého Jeseníku a Moravy Praděd - jeho majestát však obstarává elegantní  146,5 metru vysoký televizní vysílač viditelný desítky kilometrů daleko. Věž vysílače dokonce převyšuje Sněžku a její vrcholek je proto nejvýše položeným místem v České republice. Vydáme se tedy pěší trasou z Ovčárny až na Praděd,  při sestupu zamíříme k chatě Barborka a poté pokračujeme až do lázeňského města Karlova Studánka, kde nás čeká prohlídka tohoto nádherného města. Je možné zde strávit celý den, kdo se nezúčastní výletu na Praděd. Následuje příjezd na ubytování, večeře.

3. den - 3.den:

snídaně, návštěva a prohlídka Muzea papíru a Ruční papírny ve Velkých Losinách, jež byla na zdejším panství moravského rodu pánů ze Žerotína založena na sklonku 16. století. Je jedním z posledních evropských svědků starého papírnického řemesla, jediná svého druhu v České republice. Krátká zastávka a venkovní prohlídka nádherného renesančního zámku s arkádovým nádvořím. Volný program ve Velkých Losinách, fakultativně možnost relaxace v unikátním termálním parku v ČR – Termály Losiny. Odjezd z Velkých Losin ve večerních hodinách.

Zvolte si termín:

Časová sleva 10% ze základní ceny zájezdu

Název
Cena od
 
Dvoulůžkový pokoj s možností jedné přistýlky
3 300 Kč
2 970 Kč/osobu

Cena zahrnuje

dopravu luxusním autokarem, 2x ubytování ve dvoulůžkových pokojích v hotelu, 2x snídani, průvodce, pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

povinnou pobytovou taxu cca 20 Kč/osoba/noc, vstupné dle programu cca 800 Kč/osoba, pojištění pro případné storno zájezdu, případný příplatek za jednolůžkový pokoj

Novinky e-mailem
 
 
Kontakty
 

CK Karavan s.r.o.

Moskevská 637/6
460 01 Liberec IV - Perštýn
tel.: 485 105 510, 485 105 251
e-mail: info@ck-karavan.cz

 
Rychlé vyhledávání
 
icoKal
icoKal
 
Počasí