Zadarská riviéra

Zadarská riviéra je místem poskytujícím skvělé podmínky pro letní dovolenou. Láká turisty z celého světa především na své členité pobřeží lemované okouzlujícími plážemi. Některé z nich mohou být soukromé, tedy mohou patřit k určitému hotelu, velké množství pláží je však veřejných. Ať tak či onak, všechny pláže na Zadarské riviéře poskytují ideální podmínky pro nejrůznější vodní i plážové sporty. Můžete si zahrát plážový volejbal, vyzkoušet oblíbený windsurfing, vodní lyžování či podmořský rybolov. Tato oblast je hojně vyhledávaná také potápěči, kteří se sem jezdí kochat bohatým podmořským životem. Potápění zde pro vás bude jistě jedinečným zážitkem, vyzkoušet ho mohou i úplní začátečníci, pro které jsou připraveny četné kurzy potápění. Kromě slunění na malebných plážích a vodních radovánek si zde užijete také bohatý kulturní život, turistiku i nakupování.

 

FAKULTATIVNÍ VÝLETY:

BIOKOVO

Výlet do bílého pohoří, tvořící nádhernou kulisu pobřeží Makarské riviéry, nabízí pohled na krásné panorama pobřeží a přilehlých ostrovů.

 

DUBROVNÍK

Celodenní výlet do pokladnice kulturních památek. Navštívíte historické centrum města, ukryté za vysokými hradbami, jež zůstává v téměř nezměněném stavu již několik století.

 

SPLIT

Výlet do největšího města Dalmácie, které svým panoramatem kolem krásného zálivu s pahorkem Marjan nad městem je srovnáno s Neapolí.

 

RAFT NA CETINĚ

Sjezd na raftech na jedné z nejmalebnějších řek Chorvatska. Uvidíte hluboké kaňony, skryté jeskyně, krásné říční ostrůvky v nedotčené přírodě. Vše pod dohledem zkušených průvodců (skiperů), s možností zakoupení CD s Vašimi fotkami z raftu.

 

Poznámky:
cena samostatné zpáteční jízdenky:
2 500,- Kč/dospělá osoba
2 300,- Kč/dítě do 12-ti let

cena samostatné jednosměrné jízdenky:
1 800,- Kč/dospělá osoba

1 400,- Kč/dítě do 12-ti let

 

NÁSTUPNÍ MÍSTA BEZ PŘÍPLATKU:
Benátky nad Jizerou, Benešov, Blansko, Boskovice, Brandýs nad Labem, Brno, České Budějovice, Děčín, Dobříš, Dolní Dvořiště, Frýdek Místek, Horažďovice, Hradec Králové, Hranice, Humpolec, Chomutov, Jablonec nad Nisou, Jihlava, Kaplice, Klatovy, Kroměříž, Kuřim, Liberec, Lovosice, Mikulov, Mladá Boleslav, Mnichovo Hradiště, Most, Nový Jičín, Olomouc, Ostrava, Otrokovice, Pardubice, Pávov, Písek,  Plzeň, Poděbrady, Praha, Prostějov, Přeštice, Příbor, Příbram, Rokycany, Roudnice nad Labem, Semily, Soběslav, Strakonice, Sušice, Svitavy, Tábor, Teplice, Turnov, Uherské Hradiště, Ústí nad Labem, Velešín, Velká Bíteš, Velké Meziříčí, Vodňany, Vyškov, Zlín  


Zadarská riviéra - seznam zájezdů

Nebyla nalezena žádná data.
Novinky e-mailem
 
 
Kontakty
 

CK Karavan s.r.o.

Moskevská 637/6
460 01 Liberec IV - Perštýn
tel.: 485 105 510, 485 105 251
e-mail: info@ck-karavan.cz

 
Rychlé vyhledávání
 
icoKal
icoKal
 
Počasí