Katalog ke stažení

 


Katalog CK KARAVAN - Léto 2017 ke stažení ZDE


Vážení a milí zákazníci,

rádi bychom Vám našim stálým zákazníkům poděkovali za zájem a důvěru a současně věříme, že nová nabídka pro nadcházející sezonu Vás zaujme a splní Vaše očekávání pro příjemné prožití letní dovolené.
Věříme, že nezklameme ani ty z Vás, kteří s námi dosud necestovali. V katalogu Léto 2017 představujeme řadu osvědčených, pobytových zájezdů. Opět se vypravíme do stále oblíbeného Španělska. Rozšířili jsme nabídku o další kvalitní hotely na pobřeží Costa Brava a Costa del Maresme.
Makarská rivijera – toto aktraktivní místo na Jadranském pobřeží v Chorvatsku nabízí ideální podmínky pro letní rekreaci a odpočinek. Svoji dovolenou můžete vybírat z rozmanitého spektra pečlivě prověřených, zcela bezpečných turistických destinací.
Jako každý rok, ani na příští letní sezonu nechybí zajímavé novinky. Vybrali jsme pro Vás pobytové zájezdy do oblíbeného prázdninového letoviska Lido di Jesolo. Díky Vašemu stále většímu zájmu o poznávací zájezdy můžeme opět nabídnout programově širší nabídku respektující Vaši náročnost, pohodlí a spokojenost. Motivujeme a podporujeme věrné i nové zákazníky, kteří se umí včas rozhodnout, řadou zajímavých slev.
Rádi bychom věřili, že pro svoji dovolenou v letní sezoně 2017 si opět vyberete CK KARAVAN a že naše předložená nabídka Vás zaujme.

Přejeme mnoho nezapomenutelných zážitků a těšíme se na setkání s Vámi.

Kolektiv pracovníků CK KARAVAN

Novinky e-mailem
 
 
Kontakty
 

!!! ZAHÁJEN PRODEJ ZÁJEZDŮ NA SEZONU 2017 - FIRST MINUTE SLEVY A VĚRNOSTNÍ SLEVY ČASOVÉ OMEZENY !!!

CK Karavan s.r.o.
Moskevská 637/6
460 01 Liberec I
tel.: 485 105 510, 485 105 251
fax.: 485 105 254
e-mail: info@ck-karavan.cz


Pobočka Jablonec nad Nisou:
!!! Z DŮVODU MALÉHO VYUŽÍVÁNÍ JE TATO POBOČKA OD 1.10.2015  DOČASNĚ UZAVŘENA - KATALOGY NA SEZONU 2017 JSOU K DOSTÁNÍ NA ADRESE BÝVALÉ JABLONECKÉ POBOČKY NA ULICI KOMENSKÉHO V 1. PATŘE V SOLÁRIU!!!!


Pobočka a prodejní místo Invia.cz:
Prokopa Holého 138/23
405 02 Děčín
tel.: 413 034 359
e-mail: decin@ck-karavan.cz

 
Rychlé vyhledávání
 
icoKal
icoKal
 
Počasí